Ми відновили роботу Дізнатися детальніше
Допомога у виборі туру
Працюємо з 10:00 до 19:00 +38 (044) 344-21-38

Пропозиції Bronix

Гарячі тури та вигідні пропозиції

для міста:
Київ
Київ

Місія Bronix

Відпочивайте разом з нами і надихайтеся
на нові подорожі!

Що таке Bronix?

Гарантія кращої ціни Гарантія
кращої ціни
Досвід в туризмі понад 19 років Досвід в туризмі
понад 19 років
Підтримка клієнтів 24/7 Підтримка
клієнтів 24/7
Швидка видача документів Швидка видача
документів

Головне завдання Bronix — це створення комфортного відпочинку клієнтам. Ми гарантуємо туристам постійну підтримку та стовідсоткову безпеку. Наша команда складається виключно з висококваліфікованих фахівців, які ніколи не перестають вдосконалюватися. Менеджери на постійній основі відвідують різні курси, щоб залишатися такими ж професіоналами своєї справи. Також фахівці з подорожей регулярно відправляються в Рекламні тури, щоб поділитися своїми враженнями з нашими любими клієнтами.


Наша компанія співпрацює тільки з надійними і перевіреними туроператорами, які залишаються кращими на туристичному ринку. Пошук і бронювання турів по всім туроператорам подарує вам найкращу відпустку з комфортними умовами. Величезна поклажа незабутніх спогадів — це найголовніше, що ви привезите з відпочинку.

Отримувати вигідні пропозиції

Підпишіться на e-mail розсилку гарячих турів і актуальних новин!

Будь ласка зачекайте loading

Відповіді на популярні питання:

Як забронювати тур на вашому сайті?

Щоб забронювати тур, скористайтеся пошуком та знайдіть той варіант, який вам підходить. Після заповнення всіх даних, система запропонує замовити зворотний дзвінок. Наш менеджер зв'яжеться з вами та попросить назвати код туру, який відображається в нижній частині екрана. Потім менеджер перевірить актуальність обраного туру, його ціну, наявність можливих доплат та додаткові опції, після чого допоможе з подальшим оформленням.

У разі виникнення питань, ви завжди можете залишити заявку на зворотній дзвінок на нашому сайті. Менеджер Bronix моментально з вами зв'яжеться, детально проконсультує з усіх питань та розповість про тонкощі відпочинку в обраній країні. Ми завжди будемо з вами на зв'язку до відпустки, під час неї, так й по поверненню додому в Україну. Ваша відмінно проведена відпустка рівнозначна нашому щастю.


+38 (044) 344-21-38