Ми відновили роботу Дізнатися детальніше
Допомога у виборі туру
Працюємо з 10:00 до 19:00 +38 (044) 344-21-38

Наша компанія - сучасний великий агрегатор пропозицій туристичних операторів. Ми надаємо спеціально для вас зручний сервіс онлайн-пошуку турів за найвигіднішими цінами. Ви можете забронювати путівку прямо на сайті, не залишаючи стіни свого будинку. Компанія співпрацює тільки з надійними туроператорами. Широкий діапазон наданих турів дозволить вам вибрати путівку собі до смаку. Ви можете виконати пошук турів на сайті в форматі онлайн або безпосередньо звернутися до менеджерів агентства, які підберуть путівку, враховуючи всі ваші уподобання. Місія нашої команди - стати безпомилковим партнером ваших подорожей, допомагаючи в організації чудового відпочинку. Ваш комфортний відпочинок рівнозначний нашому щастю.

Чому нам довіряють?

Bronix - туристичне агентство, яке зібрало пропозиції кращих туроператорів, перевірених часом. Сфера туризму - своєрідна віддушина, що стала частиною життя для нашого агентства. Широкий спектр турів по всій земній кулі! Тури нашої організації дозволять вам відвідати будь-яку точку планети за доступними цінами: Африку або Європу, Азію або Австралію. Звертаючись до нас, ви зможете отримати професійну консультацію з усіма подробицями від висококваліфікованих фахівців компанії, що мають великий стаж роботи в сфері туризму. Ви отримаєте найактуальнішу інформацію по турам, готелям - інформація регулярно перевіряється співробітниками компанії. Наша задача полягає в наданні вам підтримки під час перебування в іншій країні, гарантування повного безпеки. Користуючись нашими послугами, ви можете повністю бути впевнені в проведенні відпочинку на першокласному рівні, отримавши масу позитивних вражень, які залишаться назавжди у вашій пам'яті.

У нас є бонусна програма

Скористайтеся всіма перевагами, ставши нашим постійним клієнтом. Бонусна програма дає можливість дуже добре заощадити на ваших майбутніх подорожах. Про правила нарахування бонусів читайте на цій сторінці


+38 (044) 344-21-38