Selenium Hotel 3*+
Туреччина, Сіде
Про готель
Розташований у регіоні Сіде, наш готель пропонує комфортний та спокійний відпочинок у поєднанні з чудовим центральним розташуванням. На території готелю є два відкриті басейни та доступ до двох приватних пляжних зон для наших гостей.
Наш головний пляж знаходиться всього за 600 метрів від готелю, за 10 хвилин приємної прогулянки. Другий пляж розташований за 2 км, а для зручного доступу до нього вранці та ввечері надається безкоштовний трансфер.
Для відпочинку та оздоровлення готель пропонує традиційну турецьку лазню (хамам) та спа-центр, що дозволяє гостям розслабитися та насолодитися своїм перебуванням.
Гості, які проживають за системою «все включено» (AI), можуть насолоджуватися широким вибором місцевих алкогольних та безалкогольних напоїв безкоштовно з 10:00 до 22:00. Гостям, які проживають за системою "напівпансіон" (HB), надається безкоштовний чай, кава та фруктовий сік під час сніданку, тоді як поза цим періодом усі інші напої оплачуються окремо.
Усі страви, включаючи сніданок, обід та вечерю, подаються у форматі "шведський стіл". Кожен номер має власний балкон з видом на басейн або сад.
Гості також можуть скористатися безкоштовними шезлонгами та парасольками на пляжі для комфортного відпочинку на березі моря.
Завдяки своєму зручному розташуванню, готель знаходиться лише за 400 метрів від супермаркетів, банків та ресторанів. Торговий центр Nova Mall знаходиться за 4 км, стародавнє місто Сіде - за 2 км, а центр міста Манавгат - за 7 км.
Наш готель ідеально підходить як для відпочинку, так і для досліджень, поєднуючи комфорт, зручність та легкий доступ до історичних та природних пам'яток регіону.
Автомат із напоями
Місця для куріння
Кондиціонер
Спеціальні номери для алергіків
Опалення
Прокат автомобілів
Звуконепроникні номери
Перукарня / салон краси
Номери для некурців
Бінго
Аеробіка
Стрільба з лука
Пряма трансляція спортивних ігор
Жива музика / виступ
Урок готування
Стендап-комедія
Тимчасові виставки мистецтва
Плавання під водою з маскою, трубкою і ластами
Сквош
Верхова їзда
Дайвінг
Велоспорт
Піші прогулянки
Каноє
Дартс
Віндсерфінг
Настільний теніс
Катання на лижах
Риболовля
Тенісний корт
Туалет
Фен
Душ
Телевізор
Вино / шампанське
Спеціальне дієтичне меню (за запитом)
Бар
Ресторан
Ресторан
Приміщення для зберігання лиж
Обідня зона на відкритому повітрі
Тераса для засмаги
Балкон
Тераса
Сад
Вид на басейн
Вид на сад
Вид
Безкоштовна громадська автостоянка розміщена на території готелю (необхідне попереднє резервування місця).
Басейн 2 – відкритий
Роздягальня з шафками
Масажне крісло
Пакети послуг спа / велнес
Спа-лаунж / зона для релаксації
Парова лазня
Спа-процедури
Косметичні послуги
Хамам / турецька лазня
Масаж
Оздоровчий спа-центр
Сауна
Індивідуальна реєстрація заїзду/виїзду
Послуги консьєржа
Камера зберігання багажу
Туристичне бюро
Пунтк обміну валют
Експрес-реєстрація заїзду/виїзду
Цілодобова стійка реєстрації гостей
Шведський стіл із вибором страв для дітей
Дитяче меню
Вечори перегляду фільмів
Ігровий майданчик у приміщенні
Настільні ігри / пазли
Аквапарк
Боулінг
Дитячий майданчик
Прасування одягу
Хімчистка
Конференц-зал / бенкетний зал
Відеоспостереження ззовні будівлі
Відеоспостереження в зонах загального користування
Датчики диму
Охоронна сигналізація
Вхід з електронною карткою
Цілодобова охорона
Сейф
Узбережжя
Приватна пляжна зона
Відгуки про SELENIUM HOTEL 3*+ (6)
Що сподобалося:
Всё рядом
Що сподобалося:
Комфортно уютно … персонал вежлив и добродушен
Що сподобалося:
Очень приятный отель, вежливый и доброжелательный персонал и на ресепшене и в ресторане. Стремятся помочь если возникают вопросы.
Чувствовали себя как дома, очень уютно, качественный ремонт, все удобно и всего хватает.
Четырёхместный номер очень хороший.
Еда вкусная, красиво подана. Один из наших любимых отелей.
Що сподобалося:
Отель оставил очень приятные впечатления. Свежий ремонт, очень красиво и чисто. Все сделано качественно, с душой. Еда тоже очень вкусная и аппетитная. Еда на завтраке только рано заканчивается.
Есть сауна, бассейн, лежаки на пляже. Мы вернёмся в этот отель ещё.
Що сподобалося:
Отель расположен недалеко от торговых точек и кафе. Легко можно добраться до античного города Сиде, я ходила пешком. Персонал приветливый, еда вкусная. В номере есть все необходимое, уборка производилась каждый день. Так как было еще прохладно, то мне принесли одеяло, за что большое спасибо. Кондиционер на обогрев тоже работал. Мне все понравилось.

За даним готелю немає «Нейтральних» відгуків :(
Що сподобалося:
К сожалению в отель мы не попали, отель отказался заселять нас из за турецкого гражданства.
Оказывается туркам запрещено бронировать через букинг. А вот деньги списывать можно! Лучше не бронируйте этот отель, а то деньги потратите, а вам скажут что нельзя с вашим гражданством этого делать.
Деньги отель отказался возвращать!